Dev Secure Antivirus

Anti-Virüs Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.2 MB
  • Version 2.0
  • Dil TR / EN
  • Firma DevlopSOFT; Innovation Software
Mobil cihazınızı Dev Secure Mobile Antivirus uygulaması ile koruyabilirsiniz.

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarını Dev Secure Mobile Antivirus uygulaması ile kötü yazılımlara, tirojenlere ve şiddetli virüslere karşı koruma altına alabilirsiniz. Bilgisayarınızı Dev Secure Mobile Antivirus uygulaması ile korumadığınız taktirde her han her siteden bilgisayarınıza kötü içeriklerle dolu bir çok yazılım bulaşabilir. 

Bu tarz güçlü virüsler koruma altında olmayan bilgisayarınızı gün geçtikçe yavaş yavaş çökmeye adar götürebilir. Bu muhteşem akıllı anti virüs uygulaması ile sizde bilgisayarınızı güçlü bir koruma altına alabilirsiniz. Sinsice bilgisayarınıza sızan ve kendisini korumaya karşı gizlemeyi başaran virüslere karşı onlar daha bulaşmadan Dev Secure Mobile Antivirus uygulaması ile bilgisayarınızı koruyabilirsiniz. 

Belli zaman aralıklarında otomatik olarak bilgisayarınızı tarama altına alan ve otomatik olarak virüs taraması yapan Dev Secure Mobile Antivirus uygulaması tarama sonucu sizlere çeşitli verilere dayalı istatistikler sunuyor. Bu verilere göre önlem alabilir ya da rahat rahat internette gezinmeye devam edebilirsiniz. Uygulamamız güvenlik sistemi ile bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz dosyalarınızı tarayarak zararlı bir içerik varsa sizlere uyarı verir. 

Sizde bilgisayarınızı gönül rahatlığı ile kullanmak isterseniz Dev Secure Mobile Antivirus uygulamasına sahip olmalısınız. Uygulamamız kendine has özellikler ile bilgisayarınızı koruma konusunda sizlere tam destek olacaktır. 

Daha Fazla Göster
Dev Secure Antivirus indir